Minarelli Race 1972 (32091-5)

Minarelli Race 1972

Kavelnummer / Lot number

32091-5

Minarelli Race 1972
Datum eerste toelating: Circa 1972
Cilinderinhoud: 50 cc
Aantal versnellingen: 6

Deze bromfiets bevindt zich in een originele, ongerestaureerde conditie en is voorzien van een Fontana voornaaf. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.