MG TD 1952

By 6 mei 2018mei 23rd, 201833412

MG TD 1952

MG TD 1952
Estimate: € 28.000-33.000,-
Datum eerste toelating: 28-02-1952
Datum eerste afgifte Nederland: 29-04-2009
Kenteken: AM-77-76
Chassisnummer: 14626/84580
Cilinderinhoud: 4 cilinders, 1.250 cc
Afgelezen km. stand: 00.207 mi
Interieur: Groen.

Kavelnummer / Lot number

33412-6

Startbod

€ 1.000,-

30-05-2018 vanaf 20:30 uur

Deze MG TD bevindt zich in een zeer nette, rijdende conditie. Oorspronkelijk is de auto afkomstig uit California en is tevens een ’original black plate’ car. Enkele jaren geleden is de auto body-off gerestaureerd en technisch gereviseerd tot in detail. Dit betrof een kwalitatieve Nederlandse restauratie waarbij zelfs het chassis is voorzien van een poedercoating. Zowel de onderzijde, het chassis, passingen, het lakwerk en het interieur zien er goed uit. Na de restauratie is er slechts 687 km mee gereden. De restauratie is volledig gedocumenteerd met foto’s en rekeningen. De auto is voorzien van een goed lopende 1250cc motor, gekoppeld aan een handgeschakelde vierversnellingsbak. Het linnendak wordt bij de auto meegeleverd. Om een goed beeld van de auto te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.

This MG TD is in a very nice and driving condition. Originally the car comes from California and is also an ‘original black plate’ car. A few years ago the car was body-off restored and technically overhauled in detail. This involved a qualitative Dutch restoration in which even the chassis is powder coated. Both the underside, chassis, fits, paintwork and interior look good. After the restoration, only 687 km was driven. The restoration is fully documented with photos and bills. The car is equipped with a well-running 1250cc engine, coupled with a manual four-speed gearbox. The linen roof is supplied with the car. For a good impression of the car we recommend you to come to one of our viewing days.