MG Midget 1979

By 15 februari 2018maart 5th, 201832089

MG Midget 1979

MG Midget 1979
Estimate: € 11.000-14.000,-
Datum eerste toelating: 30-06-1979
Datum eerste afgifte Nederland: 13-08-1982
Kenteken: RP-06-GL
Chassisnummer: GAN6209924G
Cilinderinhoud: 4 cilinders
Afgelezen km. stand: 58.061 mi
Kleur: Geel
Interieur: Zwart.

Kavelnummer / Lot number

32089-16

Startbod

€ 1.000,-

28-03-2018 vanaf 20:30 uur

Deze MG Midget bevindt zich in een rijdende conditie. In de afgelopen jaren is de auto grotendeels gerestaureerd. De auto is voorzien van een nieuw interieur, een nieuwe canvas soft-top en verder is er ook op mechanisch en optisch vlak veel aan de auto gedaan. In totaal is er voor meer dan € 20.000,- aan restauratie werkzaamheden besteed. Hiervan zijn alle rekeningen aanwezig, alsook diverse andere documentatie. APK t/m 18-06-2018 Om een goed beeld van de auto te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.

This MG Midget is in a driving condition. In recent years, the car has been largely restored. The car is equipped with a new interior, a new canvas soft-top and further there is also a lot done mechanically and optically. In total more than € 20,000 was spent on restoration work. All accounts are present, as well as various other documentation. MOT until 18-06-2018 For a good impression of the car we recommend you to come to one of our viewing days.