Mercedes-Benz G55 AMG 2003

Door 10 februari 2021februari 11th, 202154422

Mercedes-Benz G55 AMG 2003

Mercedes-Benz G55 AMG 2003
Estimate: € 36.000-39.000,-
Datum eerste toelating: 01-07-2003
Registratie: Amerikaanse documenten alle invoerrechten en BTW zijn betaald
Chassisnummer: WDCYR46E03X135875
Afgelezen km. stand: 170856 Miles
Kleur: Zilver

Kavelnummer

54422-4

Startbod

€ 1.000,-

11-2-2021 om 17:00 uur
3-3-2020 vanaf 20:00 uur
zie informatiepagina

Deze unieke Mercedes G55 AMG is voorzien van alle mogelijke opties, waaronder een schuifdak en navigatie. De auto is de eerste 5 jaar bereden door de vader van de dame waar de auto rechtstreeks van afkomstig is. Het lakwerk verkeert in een prachtige conditie en is onbeschadigd. Het lederen interieur ziet er onberispelijk uit en laat nauwelijks gebruikssporen zien. Technisch is de auto zeer goed onderhouden en rijdt perfect. Om een goed beeld van de auto te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.