Ga naar de hoofdinhoud

Mercedes-Benz 280 SE Coupé 1967 – No Reserve

Door 25 maart 2021april 8th, 202155902

Datum eerste toelating:
28-02-1967
Registratie: Amerikaanse documenten alle invoerrechten en BTW zijn betaald
Chassisnummer: 12086115
Afgelezen km. stand: 1495 Miles

Kavelnummer

55902-14

Startbod

€ 1.000,-

28-4-2021 vanaf 20:00 uur

De hier aangeboden Mercedes 280 SE Coupé is afkomstig uit de Verenigde Staten. De auto bevindt zich in een originele, ongerestaureerde conditie en is naar het zich laat aanzien met een lichte restauratie weer tot een mooie auto te maken. Het is een geliefd model waarvan de prijzen de laatste jaren gestaag stijgen. Om een goed beeld van de auto te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.