Mercedes-Benz 230 SL Pagode 1965

By 2 november 202160599

Market Value: € 92.000-97.000,-
Datum eerste toelating: 01-07-1965
Registratie: Belgische documenten
Chassisnummer: 12009967F
Afgelezen km. stand: 28791 Miles

Kavelnummer

60599-4

Startbod

€ 1.000,-

24-11-2021 vanaf 20:00 uur

De hier aangeboden Mercedes-Benz 230 SL Pagode uit 1965 bevindt zich in een uitermate nette en goed rijdende conditie. Het betreft hier een zeer origineel en geheel solide, cosmetisch gerestaureerde en mechanisch sterke 1965 Mercedes 230SL pagode. Afgewerkt in de fabriek correct Papyrus White (DB 717), met rood leer en behoud van zijn oorspronkelijke motor en de versnellingsbak. Tevens zijn de spatborden en het onderstel origineel. In 1989 werd de auto gekocht door de tweede eigenaar en die heeft er een zeer grondige restauratie aan uit laten voeren door de beste vakmensen in de Pacific Northwest. De auto bevat geen roest en is gedocumenteerd door middel van elke denkbare factuur. Zo is bijvoorbeeld het interieur opnieuw gestoffeerd tegen een kostprijs van meer dan $ 10.000,-. Daar houdt het echter niet bij op, zo zitten er talloze rekeningen bij van duizenden dollars. De auto is uitermate goed gedocumenteerd. kortom, een prachtige Pagode waar nog lang van genoten kan worden. Om een goed beeld van de auto te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.