Malanca Blue (32091-42)

Malanca Blue

Kavelnummer / Lot number

32091-42

Malanca Blue
Chassisnummer: 0020880

Deze bromfiets bevindt in een gerestaureerde, rijdende conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.