Locomotief Bromfiets 1967 (32091-164)

Locomotief Bromfiets 1967

Kavelnummer / Lot number

32091-164

Locomotief Bromfiets 1967
Datum eerste toelating: 31-12-1967
Datum eerste afgifte Nederland: 22-05-2006
Kenteken: 26-FPD-6
Chassisnummer: 91449
Cilinderinhoud: 48 cc

Deze bromfiets bevindt in een originele, ongerestaureerde conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.