Laverda Viertakt 1959 (32091-14)

Laverda Viertakt 1959

Kavelnummer / Lot number

32091-14

Laverda Viertakt 1959
Datum eerste toelating: Circa 1959
Chassisnummer: *11071*

Deze bromfiets bevindt zich in een originele, ongerestaureerde, rijdende conditie en is voorzien van een viertaktmotor. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.