Kreidler Special 1962 (32091-51)

Kreidler Special 1962

Kavelnummer / Lot number

32091-51

Kreidler Special 1962
Datum eerste toelating: Circa 1962
Chassisnummer: 857514
Aantal versnellingen: 5
Afgelezen km. stand: 25.535 km. Kleur: Zwart

Deze bromfiets bevindt in een gerestaureerde, rijdende conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.