Kreidler Mustang 1978 (32091-54)

Kreidler Mustang 1978

Kavelnummer / Lot number

32091-54

Kreidler Mustang 1978
Datum eerste toelating: Circa 1978
Chassisnummer: 5800671
Aantal versnellingen: 5
Afgelezen km. stand: 00.001 km. Kleur: Oranje

Deze bromfiets bevindt in een gerestaureerde, rijdende conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.