Kreidler Florrett Super 5 1965 (32091-48)

Kreidler Florrett Super 5 1965

Kavelnummer / Lot number

32091-48

Datum eerste toelating: 30-06-1965
Datum eerste afgifte Nederland: 26-06-2001
Kenteken: ZF-03-26
Chassisnummer: 2073468
Cilinderinhoud: 50 cc
Aantal versnellingen: 5
Afgelezen km. stand: 05.068 km. Kleur: Grijs

Deze bromfiets bevindt in een originele, ongerestaureerde conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.