Kreidler Florrett 1976 (32091-3)

Kreidler Florrett 1976

Kavelnummer / Lot number

32091-3

Kreidler Florrett 1976
Datum eerste toelating: 30-06-1976
Datum eerste afgifte Nederland: 18-08-2014
Kenteken: 03-YD-55
Chassisnummer: 5163559
Cilinderinhoud: 50 cc
Aantal versnellingen: 5
Afgelezen km. stand: 10.910 km. Kleur: Oranje

Deze bromfiets bevindt zich in een originele, ongerestaureerde en rijdende conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.