Kreidler Florrett 1975

By 28 juni 2019 juli 18th, 2019 Direct Sale

Kreidler Florrett 1975

€ 3.950,-

Kreidler Florrett 1975
Datum eerste toelating: Circa 1975
Chassisnummer: 590438
Aantal versnellingen: 5
Afgelezen km. stand: 23.964 km.

Prijs

€ 3.950,-

Geïnteresseerd?

Tel. (+31) 06 26 25 03 35
Tel. (+31) 06 33 33 35 39
sales@classiccar-auctions.com

Neem contact op

De Kreidler Florett is één van de meest succesvolle bromfietsmodellen uit de jaren 60 en 70 en heeft vandaag de dag nog een grote schare fans. De hier aangeboden Florett is totaal gerestaureerd. De bromfiets heeft nog geen documenten. Bij de RDW kunt u, indien gewenst, een kenteken aanvragen.

Neem voor meer informatie of een betere indruk van de auto contact met ons op via +31 (0) 6 26 25 03 35 / +31 (0) 6 33 33 35 39, sales@classiccar-auctions.com of bezoek onze showroom.