Kreidler Florrett 1975 (32091-38)

Kreidler Florrett 1975

Kavelnummer / Lot number

32091-38

Kreidler Florrett 1975
Datum eerste toelating: Circa 1975
Chassisnummer: 590438
Aantal versnellingen: 5
Afgelezen km. stand: 23.964 km. Kleur: Rood

Deze bromfiets bevindt in een gerestaureerde, rijdende conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.