Kreidler Florrett 1972 (32091-1)

Kreidler Florrett 1972

Kavelnummer / Lot number

32091-1

Kreidler Florrett 1972
Datum eerste toelating: 01-09-1972
Datum eerste afgifte Nederland: 01-12-2004
Kenteken: ZF-22-81
Chassisnummer: 5118346
Cilinderinhoud: 1 cilinder, 50 cc
Aantal versnellingen: 5
Afgelezen km. stand: 10.962 km. Kleur: Oranje

Deze bromfiets bevindt in een gerestaureerde, rijdende conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.