Kreidler Florrett 1970 (32091-47)

Kreidler Florrett 1970

Kavelnummer / Lot number

32091-47

Kreidler Florrett 1970
Datum eerste toelating: 30-06-1970
Datum eerste afgifte Nederland: 23-02-2012
Kenteken: F-046-GX
Chassisnummer: 1117660
Cilinderinhoud: 50 cc
Afgelezen km. stand: 26.544 km. Kleur: Rood

Deze bromfiets bevindt zich in een originele, ongerestaureerde en rijdende conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.