Kreidler Florrett 1962 (32091-41)

Kreidler Florrett 1962

Kavelnummer / Lot number

32091-41

Kreidler Florrett 1962
Datum eerste toelating: 19-09-1962
Datum eerste afgifte Nederland: 17-11-2000
Kenteken: ZF-00-10
Chassisnummer: S62981
Cilinderinhoud: 50 cc
Aantal versnellingen: 4
Afgelezen km. stand: 26.664 km. Kleur: Rood

Deze bromfiets bevindt in een originele, ongerestaureerde conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.