Kreidler Florett 1977 (32091-66)

Kreidler Florett 1977

Kavelnummer / Lot number

32091-66

Kreidler Florett 1977
Datum eerste toelating: 31-12-1977
Datum eerste afgifte Nederland: 22-09-2006
Kenteken: DJ-678-B
Chassisnummer: 1147632
Cilinderinhoud: 50 cc
Afgelezen km. stand: 06.213 km. Kleur: Rood

Deze bromfiets bevindt zich in een originele, ongerestaureerde en rijdende conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.