Jamathi TT 1973 (32091-21)

Jamathi TT 1973

Kavelnummer / Lot number

32091-21

Jamathi TT 1973
Datum eerste toelating: Circa 1973
Datum eerste afgifte Nederland: 19-07-2006
Kenteken: 29-FXB-4
Chassisnummer: 70046
Cilinderinhoud: 48 cc
Aantal versnellingen: 4
Afgelezen km. stand: 05.158 km. Kleur: Rood

Deze bromfiets bevindt in een originele, ongerestaureerde conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.