Jaguar E-type V12 Roadster 1974

By 14 april 2019 april 23rd, 2019 40323

Estimate: € 98.000-110.000,-
Datum eerste toelating: 30-06-74
Registratie: Belgische importdocumenten
Chassisnummer: ES3V12UE1S23820
Afgelezen km. stand: 00.021 Miles
Bevindt zich in een rijdende conditie: Ja

Kavelnummer

40323-10

Startbod

€ 1.000,-

15-05-2019 vanaf 20:30 uur

Deze Jaguar E-Type is de afgelopen jaren gerestaureerd en hij bevindt zich in een zeer nette, goed rijdende conditie. Zowel het interieur als exterieur zien er overall goed uit. Van de restauratie is een uitgebreide fotoreportage aanwezig. De auto heeft onder meer een KTL behandeling gehad. Verder heeft de auto een Jaguar Heritage Certificate. De auto is matching numbers. Van origine is de auto nieuw geleverd in Amerika. In de jaren 90 is hij geïmporteerd in Nederland. Een paar jaar geleden is hij geëxporteerd. De Nederlandse exportdocumenten zijn aanwezig en er is een Belgische Aanvraag tot inschrijving aanwezig. Om een goed beeld van de kavel te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.