Jaguar E-type Series 1 4.2L FHC 1967

Door 6 mei 2020mei 27th, 202047961

Estimate: € 39.000-44.000,-
Datum eerste toelating: 01-02-1967
Registratie: EU-invoerdocument, alle belastingen / invoerrechten zijn bij invoer betaald
Chassisnummer: 1E34204
Afgelezen km. stand: 34355 Miles
Kleur: Basis

Kavelnummer

47961-15

Startbod

€ 1.000,-

17-6-2020 vanaf 20:00 uur

Deze Jaguar serie 1 4,2 liter is een vrij zeldzaam onvoltooid project. De auto is door Jaguar Cars New York in februari 1967 gedistribueerd naar de dealer: John Tune Import Motors Inc., 1314 Broadway, Nashville 3 Tennesse. Deze dealer heeft de auto afgeleverd aan de eerste eigenaar: de heer Bernard V.Bourgeois in Tennesssee. De auto toonde in die tijd een prachtige kleurencombinatie van Opalescent Dark Green over een Suede Green interieur. In de auto dragen meerdere originele onderdelen nog de originele kleur. De auto heeft, zoals te zien is op de foto’s, een totale restauratie nodig. Er ontbreken echter bijna geen onderdelen. De auto heeft de volgende kenmerken: -body redelijk solide met wat roest en gaten op verschillende typische E-Type plaatsen. -chrome onderdelen in redelijk goede staat en geschikt voor herchromen. – (Bijna) periode correcte E-Type motor en volledige synchro versnellingsbak (as tussen bak en differentieel ontbreekt) motor loopt niet maar draait wel rond. -GRP/ polyester “racy” motorkap. – gereviseerde wissermotor. -sport uitlaat. -originele vinplaat en body-tag. -nieuwe subframes. -Auto wordt geleverd met Jaguar Daimler Heritage Trust-certificaat en originele Jaguar-fabrieksgarantiekaart met de gegevens van de eerste koper. -Tenessee USA Registratiedocument /Title. -EU-invoerdocument, alle belastingen/ invoerrechten zijn bij invoer betaald. Om een goed beeld van de auto te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.