Italjet Yamaha Tiffany Snorfiets

By 29 december 2018 april 25th, 2019 40323

Estimate: € 750-1.000,-
Kenteken: FB-355-T
Chassisnummer: 36252

15-05-2019 vanaf 20:30 uur

Fabrieksnieuw dus niet gerestaureerd! Ned kenteken. Eerste eigenaar durfde er niet op te rijden. Dit is aantoonbaar op bijgevoegde papieren Om een goed beeld van de kavel te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.