Ital Mustang (32091-207)

By 20 maart 2018maart 23rd, 201832091

Ital Mustang

Kavelnummer / Lot number

32091-207

Ital Mustang
Chassisnummer: 14790
Aantal versnellingen: 4
Kleur: Groen

Deze bromfiets bevindt in een gerestaureerde, rijdende conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.