Honda SS 50 1977 (32091-201)

By 20 maart 2018maart 23rd, 201832091

Honda SS 50 1977

Kavelnummer / Lot number

32091-201

Honda SS 50 1977
Datum eerste toelating: 31-12-1977
Datum eerste afgifte Nederland: 23-11-2005
Kenteken: 75-DNB-8
Chassisnummer: SS502406754
Aantal versnellingen: 5
Afgelezen km. stand: 06.732 km. Kleur: Blauw

Deze bromfiets bevindt in een originele, ongerestaureerde conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.