Honda Sport Viertakt 1966 (32091-16)

Honda Sport Viertakt 1966

Kavelnummer / Lot number

32091-16

Honda Sport Viertakt 1966
Datum eerste toelating: Circa 1966
Chassisnummer: H10202
Aantal versnellingen: 4
Afgelezen km. stand: 0.048 km. Kleur: Goud

Deze bromfiets bevindt in een gerestaureerde, rijdende conditie en is voorzien van een viertaktmotor. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.