Honda Shadow 750 2008

By 25 februari 2020mei 25th, 202047962

Honda Shadow 750 2008

Honda Shadow 750 2008
Estimate: € 3.500-4.500,-
Datum eerste toelating: 01-07-2008
Registratie: Amerikaanse documenten, alle invoerrechten en BTW zijn betaald
Chassisnummer: JH2RC53008M101252
Afgelezen km. stand: 26616 miles

Kavelnummer

47962-86

Startbod

€ 1.000,-

16-6-2020 vanaf 20:00 uur

Deze Honda Shadow bevindt zich een overall vrij nette en rijdende conditie. De motor heeft een inhoud van 745 CC / 45HP. Het betreft een motor welke schade had in de vorm van een deuk in de tank. De motor is professioneel gerestaureerd. Om een goed beeld van de motorfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.