Honda Serveta (32091-175)

By 20 maart 2018maart 23rd, 201832091

Honda Serveta

Kavelnummer / Lot number

32091-175

Honda Serveta
Chassisnummer: 015988
Afgelezen km. stand: 3.855 km. Kleur: Blauw

Deze bromfiets bevindt zich in een originele, ongerestaureerde en rijdende conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.