Honda S 90 1965 (32091-45)

Honda S 90 1965

Kavelnummer / Lot number

32091-45

Honda S 90 1965
Datum eerste toelating: 30-06-1965
Datum eerste afgifte Nederland: 09-12-2016
Kenteken: ZF-94-85
Chassisnummer: ZF9485JA
Cilinderinhoud: 90 cc
Aantal versnellingen: 5
Afgelezen km. stand: 00.005 km. Kleur: Rood

Deze bromfiets bevindt in een gerestaureerde, rijdende conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.