Honda MTX 1982 (32091-30)

Honda MTX 1982

Kavelnummer / Lot number

32091-30

Honda MTX 1982
Datum eerste toelating: 30-06-1982
Datum eerste afgifte Nederland: 10-08-2017
Kenteken: DLP-21-P
Chassisnummer: AD04-5003131
Aantal versnellingen: 4
Afgelezen km. stand: 27.848 km. Kleur: Rood

Deze bromfiets bevindt in een originele, ongerestaureerde conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.