Hoemoet 50cc (32091-191)

By 20 maart 2018maart 23rd, 201832091

Hoemoet 50cc

Kavelnummer / Lot number

32091-191

Hoemoet 50cc
Cilinderinhoud: 50 cc
Aantal versnellingen: 5

Deze bromfiets bevindt in een originele, ongerestaureerde conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.