HMV Special Sport 1973 (32091-169)

HMV Special Sport 1973

Kavelnummer / Lot number

32091-169

HMV Special Sport 1973
Datum eerste toelating: 31-12-1973
Datum eerste afgifte Nederland: 27-09-2006
Kenteken: DJ-090-Z
Chassisnummer: PS33170
Afgelezen km. stand: 1.968 km. Kleur: Rood

Deze bromfiets bevindt zich in een originele, ongerestaureerde en rijdende conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.