Harley-Davidson FXDC Super Glide 2011

By 29 februari 2020mei 25th, 202047962

Estimate: € 8.500-9.500
Datum eerste toelating: 01-01-2011
Registratie: Poolse documenten
Chassisnummer: 1HD1GV412BC305127
Afgelezen km. stand: 15300 miles

Kavelnummer

47962-82

Startbod

€ 1.000,-

16-6-2020 vanaf 20:00 uur

Deze Harley Davidson bevindt zich in een nette en rijdende conditie. Hij is onder andere voorzien van lederen zadeltassen en een customized uitlaat. De motor heeft een inhoud van 1.584 CC / 75HP. Het betreft een motor met een schadeverleden waarbij beschadigingen waren aan de valbeugels en kleine deuken in de tank. De motor is professioneel gerestaureerd. Om een goed beeld van de motorfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.