Harley-Davidson FLHTCU Ultra Classic 2008

By 28 februari 2020mei 25th, 202047962

Estimate: € 9.000-10.000
Datum eerste toelating: 01-01-2008
Registratie: Poolse documenten
Chassisnummer: 1HD1FC4138Y676123

Kavelnummer

47962-83

Startbod

€ 1.000,-

16-6-2020 vanaf 20:00 uur

Deze Harley Davidson bevindt zich een nette en rijdende conditie. Hij is onder andere voorzien van een kofferset, radio CD, ABS, CB Radio, intercom, customized stuur en customized uitlaten. De motor heeft een inhoud van 1.584 CC / 75HP. Het betreft een motor met een schadeverleden waarbij beschadigingen waren linkerhoek van de batwing kuip. De motor is professioneel gerestaureerd. Om een goed beeld van de motorfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.