Harley-Davidson FLD Switchback 2012

By 1 maart 2020mei 25th, 202047962

Estimate: € 8.500-9.500
Datum eerste toelating: 01-01-2012
Registratie: Poolse documenten
Chassisnummer: 1HD1GZM17CC328427
Afgelezen km. stand: 9150 miles

Kavelnummer

47962-81

Startbod

€ 1.000,-

16-6-2020 vanaf 20:00 uur

Deze Harley Davidson bevindt zich een nette en rijdende conditie. Hij is onder andere voorzien van zijkoffers en een customized uitlaat. De motor heeft een inhoud van 1.690 CC / 83HP. De motor heeft maar 1 vorige eigenaar gehad. Het betreft een motor met een schadeverleden waarbij beschadigingen waren aan het voorspatbord, de linker voetsteun en de koplamprand. De motor is professioneel gerestaureerd. Om een goed beeld van de motorfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.