Gillet 350 1922

By 12 september 202159392

Gillet 350 1922

Gillet 350 1922
Datum eerste toelating: 01-01-1923
Registratie: Zwitserland
Chassisnummer: 330 3

Kavelnummer

59392-14

Startbod

€ 1.000,-

6-10-2021 vanaf 20:00 uur

Motorfiets 1e registratie in Zwitserland op 0101 1923. Daar geheel gerestaureerd en recent naar Nederland gebracht. Zeer mooie en originele Belgische motorfiets met carbied verlichting. Framenummer 330 3 .In goed lopende staat. Met Zwitserse papieren.(ZH 70 789 Om een goed beeld van de auto te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.