Ganelli Super Sport 1967 (32091-205)

By 20 maart 2018maart 23rd, 201832091

Ganelli Super Sport 1967

Kavelnummer / Lot number

32091-205

Ganelli Super Sport 1967
Datum eerste toelating: 31-12-1967
Datum eerste afgifte Nederland: 10-07-2006
Kenteken: 19-FVH-3
Chassisnummer: 17405032809
Aantal versnellingen: 4

Deze bromfiets bevindt in een gerestaureerde, rijdende conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.