Ganelli Super Sport 1959 (32091-22)

Ganelli Super Sport 1959

Kavelnummer / Lot number

32091-22

Ganelli Super Sport 1959
Datum eerste toelating: Circz 1959
Chassisnummer: 159455
Afgelezen km. stand: 13.858 km. Kleur: Blauw

Deze bromfiets bevindt in een gerestaureerde, rijdende conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.