Ford V8 Fordor

By 27 juli 202265979

Ford V8 Fordor

Ford V8 Fordor
Market Value: € 14.000-16.000,-
Registratie:
Chassisnummer:
Carrosserie: Sedan
Afgelezen km. stand: 100675 Km
RHD
Soort kavel: Marge
Rijdende conditie: Onbekend

Kavelnummer

65979-65

Startbod

€ 1.000,-

17-8-2022 vanaf 20:00 uur

Deze Ford V8 is afkomstig uit een privéverzameling. De auto is nieuw geleverd in Italië. Enige jaren geleden is de auto gerestaureerd. Deze restauratie is uitgevoerd met optimaal behoud van originaliteit. Er is een Taxatie rapport aanwezig uit 2019 waarin de staat van de auto uitvoerig wordt beschreven. De afgelopen jaren heeft de auto weinig gereden en enige technische aandacht is raadzaam voor er weer aan het verkeer kan worden deelgenomen. Om een goed beeld van de auto te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.