Ford F100 Pickup 1965

By 24 december 2017maart 5th, 201832089

Ford F100 Pickup 1965

Ford F100 Pickup 1965
Estimate: € 14.000-18.000,-
Datum eerste toelating: 06-11-1965
Kenteken: Poolse documentenChassisnummer: F10DD685503
Interieur: Zwart.

Kavelnummer / Lot number

32089-70

Startbod

€ 1.000,-

28-03-2018 vanaf 20:30 uur

Deze Ford F100 is recent grotendeels gerestaureerd. De auto is opnieuw gespoten, heeft een nieuw interieur, een nieuwe vloer in de laadbak, een speciale versnellingsbak en een 460 motion motorblok met circa 350pk. De restauratie moet nog deels worden afgerond. Een aandrijfas, de uitlaat, een radiator alsook een aantal kleine zaken moeten gemonteerd worden. Ook de remmen moeten worden gedaan. Een aantal van deze onderdelen is aanwezig. Om een goed beeld van de auto te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.

For a good impression of the car we recommend you to come to one of our viewing days.