Ford F100 Pickup 1965

By 1 februari 2019 mei 2nd, 2019 40323

Ford F100 Pickup 1965

Ford F100 Pickup 1965
Estimate: € 14.000-18.000,-
Datum eerste toelating: 06-11-65
Registratie: Poolse documenten

15-05-2019 vanaf 20:30 uur

Deze Ford F100 is recent grotendeels gerestaureerd. De auto is opnieuw gespoten, heeft een nieuw interieur, een nieuwe vloer in de laadbak, een speciale versnellingsbak en een 460 motion motorblok met circa 350pk. De restauratie moet nog deels worden afgerond. Een aandrijfas, de uitlaat, een radiator alsook een aantal kleine zaken moeten gemonteerd worden. Ook de remmen moeten worden gedaan. Om een goed beeld van de kavel te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.