Ford F100 Pickup 1965

By 7 maart 2018mei 17th, 201833412

Ford F100 Pickup 1965

Ford F100 Pickup 1965
Estimate: € 14.000-18.000,-
Datum eerste toelating: 06-11-1965
Kenteken: Poolse documentenChassisnummer: F10DD685503
Interieur: Zwart.

Kavelnummer / Lot number

33412-69

Startbod

€ 1.000,-

30-05-2018 vanaf 20:30 uur

Deze Ford F100 is recent grotendeels gerestaureerd. De auto is opnieuw gespoten, heeft een nieuw interieur, een nieuwe vloer in de laadbak, een speciale versnellingsbak en een 460 motion motorblok met circa 350pk. De restauratie moet nog deels worden afgerond. Een aandrijfas, de uitlaat, een radiator alsook een aantal kleine zaken moeten gemonteerd worden. Ook de remmen moeten worden gedaan. Een aantal van deze onderdelen is aanwezig. Om een goed beeld van de auto te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.

This Ford F100 has recently been largely restored. The car has been repainted, has a new interior, a new floor in the loading platform, a special gearbox and a 460 motion engine with approximately 350 hp. The restoration has yet to be partly completed. A drive shaft, the exhaust, a radiator and a number of small items have to be mounted. The brakes must also be done. Some of these parts are present. For a good impression of the car we recommend you to come to one of our viewing days.