Fiat Nouva 500 1965

By 6 januari 2018februari 22nd, 201831376

Fiat Nouva 500 1965

Fiat Nouva 500 1965
Estimate: € 6.000-8.500,-
Datum eerste toelating: 23-04-1965
Datum eerste afgifte Nederland: 27-05-1999
Kenteken: AE-61-45
Afgelezen km. stand: 04.084 km
Interieur: Grijs.

Kavelnummer / Lot number

31376-19

01-02-2018 om 17.00 uur
14-02-2018 vanaf 20.30 uur

Deze auto is enige tijd geleden zowel in- als uitwendig gerestaureerd. Hij heeft een compleet en origineel dashboard met als extra een Equus temperatuur meter, sportstuur, sportpook, tunnelbakje, dashboardbakje, speciale motorkapsteunen, electronische ontsteking, ingetapede sportuitlaat, lichtmetalen velgen ‘Abarth style’. Na de restauratie is er vrijwel niet met de auto gereden. Er is een handleiding aanwezig. Er is een geldige APK tot 13-08-2018. Om een goed beeld van de auto te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.

This car has been restored both internally and externally some time ago. It has a complete and original dashboard with an additional Equus temperature gauge, sport steering wheel, sport ghost, tunnel box, dashboard box, special bonnet support, electronic ignition, taped sports exhaust, alloy wheels ‘Abarth style’. After the restoration, the car has hardly been driven. There is a manual available. There is a valid MOT until 13-08-2018. For a good impression of the car we recommend you to come to one of our viewing days.