Ferrari 400i 1982

Door 11 november 2020december 24th, 202053069

Ferrari 400i 1982

Ferrari 400i 1982
Estimate: € 48.000-55.000,-
Datum eerste toelating: 01-07-1982
Registratie: Amerikaanse documenten alle invoerrechten en BTW zijn betaald
Chassisnummer: 33563
Afgelezen km. stand: 68176 Km

Kavelnummer

53069-42

Startbod

€ 1.000,-

27-1-2021 vanaf 20:00 uur

Deze witte Ferrari 400i uit 1982 is sinds 1996 van dezelfde eigenaar geweest. De vorige eigenaar is altijd erg zuinig op zijn Ferrari geweest. De carrosserie bevindt zich in een goede staat. De lak vertoont imperfecties, maar de passingen zijn overal mooi gelijk en de carrosserie lijkt vrij van roest. In 2018 heeft de 400i groot onderhoud gehad. Tijdens dit groot onderhoud is de auto voorzien van een nieuwe MSD-ontsteking en zijn veel zaken aan het brandstofsysteem vernieuwd. De rekening van deze werkzaamheden, uitgevoerd door Ferrari Seattle, is aanwezig. De iconische V12-motor loopt goed en is in dit geval gekoppeld aan een 3-traps automatische versnellingsbak. Wat nog resteert is dat de bediening van de pook momenteel wat lastig gaat en de auto moeilijk in P is te krijgen. Verder verloopt de bediening van de ramen stroef. Het beige lederen interieur verkeert in goede staat dat wordt gecomplementeerd doordat de vorige eigenaar grote delen van het tapijt opnieuw heeft laten maken door een specialist. Het leer is het eerste en dus het originele leer. Het betreft hier een Matching Numbers 400i. Het zal u onderweg aan niets ontbreken: zaken als airconditioning, een goede audio installatie, heerlijke stoelen een prachtig driespaaks Nardi stuur zijn allemaal aan boord. Om een goed beeld van de auto te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.