Ferrari 308-GTSi 1981

By 22 augustus 2018 36900

Ferrari 308-GTSi 1981

Ferrari 308-GTSi 1981
Estimate: € 48.000-56.000,-
Datum eerste toelating: 1-7-1981
Kenteken: 79-TJ-ZL
Aanvullende documentatie aanwezig: Nee
Afgelezen km. stand: 38.310 Km
Werking van het voertuig: Motor kon worden gestart

Ferrari 308 GTSi Targa in een zeer fraaie conditie verkerend. Het betreft hier van oorsprong een Amerikaans geleverde 308, maar is reeds langere tijd in Nederland. Mijlenstand: 38.000 Miles. Carrosserie zeer goed, mooie passingen en prachtige lak. Technisch goed onderhouden, perfect werkend en rijdend. Voorzien van een prachtig wijnrood en geheel origineel lederen interieur. Voorzien van de juiste velgen, fabrieksairco en getint glas. Originele en zeldzame kleurstelling. Om een goed beeld van de auto te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.