Eysink 1968

By 30 juni 2019 juli 18th, 2019 Direct Sale

Eysink 1968

€ 4.750,-

Eysink 1968
Datum eerste toelating: Circa 1968
Chassisnummer: 12128
Afgelezen km. stand: 14.297 km.

Prijs

€ 4.750,-

Geïnteresseerd?

Tel. (+31) 06 26 25 03 35
Tel. (+31) 06 33 33 35 39
sales@classiccar-auctions.com

Neem contact op

De hier aangeboden klassieke bromfiets van het merk Eysink is een prachtige verschijning. De bromfiets bevindt zich in een gerestaureerde en rijdende conditie. Hij is circa 1968 geproduceerd en naar alle waarschijnlijkheid betreft het een Super Sprint. De bromfiets heeft nog geen documenten. Bij de RDW kunt u, indien gewenst, een kenteken aanvragen. Eysink was een Nederlandse auto-, fietsen- en motorfietsenfabriek. D.H. (Dick) Eysink begon in 1886 de Amersfoortse Rijwiel-, Automobiel- en Machinefabriek. Zijn zoons Menno en August bouwden in 1897 de eerste Nederlandse auto. Aanvankelijk heette het bedrijf Eysink Fabrieken NV, Amersfoort, en van 1951 tot 1956 ARI (Amersfoortse Rijwiel Industrie). Kleinzoon Dick Eysink, die door een meningsverschil destijds ontslag had genomen uit het bedrijf, opende in 1951 in Soest een fabriek van gemotoriseerde tandems en sportieve bromfietsen, die hij Renata noemde. Later kocht hij de merknaam Eysink terug en produceerde brommers onder eigen naam. Het waren bromfietsen in de luxere en duurdere prijsklasse. De fabriek werd enkele jaren later opgeheven omdat met name de concurrentie uit Duitsland en Japan te groot werd.

Neem voor meer informatie of een betere indruk van de auto contact met ons op via +31 (0) 6 26 25 03 35 / +31 (0) 6 33 33 35 39, sales@classiccar-auctions.com of bezoek onze showroom.