Jaguar XJS Convertible 1990

By 28 November 2018#!31Wed, 19 Dec 2018 10:50:56 +0200p5631#31Wed, 19 Dec 2018 10:50:56 +0200p-10+02:003131+02:00x31 19am31am-31Wed, 19 Dec 2018 10:50:56 +0200p10+02:003131+02:00x312018Wed, 19 Dec 2018 10:50:56 +020050105012amWednesday=8#!31Wed, 19 Dec 2018 10:50:56 +0200p+02:0012#December 19th, 2018#!31Wed, 19 Dec 2018 10:50:56 +0200p5631#/31Wed, 19 Dec 2018 10:50:56 +0200p-10+02:003131+02:00x31#!31Wed, 19 Dec 2018 10:50:56 +0200p+02:0012#37259

Jaguar XJS Convertible 1990

Jaguar XJS Convertible 1990
Estimate: € 22.500-27.500,-
Date of first admission: 28-02-1990
License Plate: NL-993-F
Registration: Dutch documents
Transmission: Automatic transmission
Read km. position: 87500 Miles
Sent left
Color: Black
Werking van het voertuig: Motor kon worden gestart

Lot number

37259-16

Starting bid

€ 1.000,-

Offer / Pray
Beets / Enchérir
Offer / Pray
Beets / Enchérir

Auction information

Start auction:
Closure:
09-01-2019 vanaf 20:30 uur
Viewing days:

Documentation

Deze XJS V12 Cabrio heeft het grootse deel van haar bestaan in de garages van twee zorgvuldige eigenaren doorgebracht. De in originele, ongerestaureerde staat, verkerende V12 is recent uitgebreid geserviced waarbij o.a de volgende onderhoudsaken zijn gedaan: een stuurhuisrevisie, de remmen, de achterdempers, diverse rubbers zoals draagarm rubbers/voorrubbers, achterdempers etc. Diverse documenten, zoals de originele aankoopnota’s en een uitgebreid USA auto check rapport, zijn bij de auto aanwezig. Om een goed beeld van de kavel te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.

Gallery

© 2020 Classic Car Auctions - All rights reserved