Jaguar E-type V12 Roadster 1974

By 20 February 2019 February 27th, 2019 38688

Estimate: € 98.000-110.000,-
Datum eerste toelating: 30-06-1974
Registratie: Belgische importdocumenten
Chassisnummer: ES3V12UE1S23820
Afgelezen km. stand: 00.021 Miles
Bevindt zich in een rijdende conditie: Ja

20-03-2019 vanaf 20:30 uur

Deze Jaguar E-Type is de afgelopen jaren gerestaureerd en hij bevindt zich in een nette, rijdende conditie. Zowel het interieur als exterieur zien er overall goed uit. Van de restauratie is een fotoreportage aanwezig. De auto heeft onder meer een KTL behandeling gehad. Verder heeft de auto een Jaguar Heritage Certificate. De auto is matching numbers. Van origine is de auto nieuw geleverd in Amerika. In de jaren 90 is hij geïmporteerd in Nederland. Een paar jaar geleden is hij geexporteerd. De Nederlandse exportdocumenten zijn aanwezig en er is een Belgische Aanvraag tot inschrijving aanwezig. Om een goed beeld van de kavel te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.