Ducati 100 cc 1969

Door 17 juli 2020augustus 10th, 202049889

Ducati 100 cc 1969

Merk: Ducati
Model: 100 cc
Afgelezen Km-stand: 6356 Km
Estimate: € 2.200-2.700,-
Chassisnummer: LA04546
Datum eerste toelating: 01-07-1969
Conditie: Gebruikt

Kavelnummer

49889-14

Startbod

€ 500,-

Bieden - Bid - Bieten

24-8-2020 vanaf 20:00 uur

Deze bromfiets bevindt zich in een originele, ongerestaureerde en rijdende conditie. Om een goed beeld van de kavel te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.