Ducati 100 cc 1969 (32091-46)

Ducati 100 cc 1969

Kavelnummer / Lot number

32091-46

Ducati 100 cc 1969
Datum eerste toelating: Circa 1969
Chassisnummer: LA04546
Aantal versnellingen: 4
Afgelezen km. stand: 6.000 km. Kleur: Zwart

Deze bromfiets bevindt zich in een originele, ongerestaureerde en rijdende conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.